1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Astronomi Kitabı Pdf indir

Astronomi Kitabı Pdf indir
0

Astronomi Kitabı pdf indir, Astronomi türünde kaleme alınan Astronomi Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Astronomi Kitabı kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Astronomi Kitabı kitabı 20 x 24 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Astronomi Kitabı kitabın Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Astronomi Kitabı pdf oku, Astronomi Kitabı PDF yandex, Astronomi Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Astronomi Kitabı PDF Oku

Arka Kapak Yazısı

 

Evreni nasıl ölçeriz? Olay ufku nerededir? Kara madde nedir? İnsanlığın şafağından beri insanlar gökyüzüne bakıp anlamaya çalıştı. Yüzseneler içinde astronomi bilimi, Evreni ve onun içindeki yerimizi anlama çabasıyla insan bilgisinin sınırlarını en uç noktalara kadar götürdü.

Sade bir dille yazılmış Astronomi Kitabı, basit bir şekilde anlaşılan kısa ve özlü açıklamaları, temel ilkelerin düğümlerini sıra sıra çözen şemaları, astronomik keşifleri unutulmaz kılan alıntıları ve yıldızlara ilişkin anlayışımızı altüst eden şakali çizimleriyle başucu kitabınız olacak.

Bilgi düzeyiniz ne olursa olsun, ister hevesli bir öğrenci ister konunun teorisyeni olun, bu kitapta sizi kışkırtıp canlandıracak çok şey bulacaksınız.

 

Tasarım: Elif Çepikkurt

Katkıda Bulunanlar:  Jacqueline Mitton, David W. Hughes, Robert Dinwiddie, Penny Johnson, Tom Jackson