Pdf Kitap Arşivi

Astroloji Dersleri Pdf indir

Astroloji Dersleri pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Astroloji Dersleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Astroloji Dersleri kitabı yazar Barış İlhan tarafından kaleme alınmıştır. Astroloji Dersleri kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2004 ile basılmıştır. ebatında olan Astroloji Dersleri kitabın Barış İlhan Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Astroloji Dersleri pdf oku, Astroloji Dersleri PDF yandex, Astroloji Dersleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Astroloji Dersleri PDF Oku

Modern astroloji 4000 yıldan uzun süredir sürekli olarak gözden geçirilen ve güncellenen gözlemler üzerine oturtulmuştur. Günümüzde uygulanan tıp nasıl eski tıp değilse, günümüz astrolojisi de eski Mezopotamya yahut Rönesans astrolojisi değildir. Astrolojiye psikoloji, jeoloji ve ekoloji gibi diğer bir çok daldan eklemeler yapılmıştır.

Astrolojinin pozitif bilimlerden ayrıldığı nokta, her şeyin birbiriyle etkileştiğini, ilişkili olduğunu varsayan bütüncül bir mantık kullanmasıdır. Fen bilimi doğayı kontrol etme arayışındayken, astroloji doğa ile uyumu arar.

Astroloji Dersleri kitabı özellikle astrolojiye kendini tanıma ve yaşamı anlama maksadıyla ulaşan bireyler için bu hususta model teşkil edecek biçimde hazırlanmıştır. Bu bakış açısıyla doğum haritasını tercih ederek falcılığa kaçmadan insana nasıl yol gösterilebileceği hususunda bu konuyla ilgilenen bireylere ışık tutmak amacındadır.

Sayfa Sayısı: 392

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Barış İlhan Yayınevi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu