Pdf Kitap Arşivi

Aslanlı Yol Pdf indir

Aslanlı Yol pdf indir, Tarih türünde kaleme alınan Aslanlı Yol kitap ile ilgili özet bilgiler. Aslanlı Yol kitabı yazar Sunay Akın tarafından kaleme alınmıştır. Aslanlı Yol kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Aslanlı Yol kitabın Türkçe Karakarga tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Aslanlı Yol pdf oku, Aslanlı Yol PDF yandex, Aslanlı Yol PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Aslanlı Yol PDF Oku

Taksim Meydanı’nın simgesi Cumhuriyet Anıtı’nın yapımı için Roma’ya gönderilen 21 yaşında bir genç kadın Sabiha Ziya, kültür ve sanatın gelişimi için yaptıklarıyla bir döneme adını altın harflerle yazdırmış Hasan Ali Yücel’in “bir çocuk olarak” portresi, karikatürist Altan Erbulak’ın halen çocukken Mustafa Kemal’le karşılaşma anları, Atatürk’ün kütüphanecisi Nuri Ulusu’nun çocukluğunda kendine çizdiği yol, Türkiye’nin ilk kadın tiyatrocusu Afife Jale, savaş sırasında insanlara umut veren Çalıkuşu ve çok daha yükseksı Sunay Akın’ın etkileyici anlatımıyla Aslanlı Yol’da kendine yer buluyor.

İşgale, adaletsizliğe, haksızlığa karşı bağımsızlığı, kardeşliği ve barışı savunan; aydınlanma tarihimizin cesur ve güzel yüreklerini, usta hikâye anlatıcısı Sunay Akın’ın kaleminden okuyacaksınız.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu