Din Kitapları

Aşkın Kırk Kuralı Pdf indir

Aşkın Kırk Kuralı pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Aşkın Kırk Kuralı kitap ile ilgili özet bilgiler. Aşkın Kırk Kuralı kitabı yazar Elif Şafak tarafından kaleme alınmıştır. Aşkın Kırk Kuralı kitabı 13,8 x 17,8 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Aşkın Kırk Kuralı kitabın Doğan Novus tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Aşkın Kırk Kuralı pdf oku, Aşkın Kırk Kuralı PDF yandex, Aşkın Kırk Kuralı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Aşkın Kırk Kuralı PDF Oku

Elif Şafak’ın yayıncılığımızda bir fenomen olan, 1 milyona yakın satan romanı Aşk’ın en fazla bi hayli beğeni alan, en fazla paylaşılan bölümü AŞKIN KIRK KURALI kitap oldu…

Ella ve Aziz’in aşkını, Mevlânâ ve Şems’in yoldaşlığını güzel ve büyülü bir çerçeve gibi saran AŞKIN KIRK KURALI, Şafak’ın aşk, tasavvuf ve anlam arayışı üzerine kaleme aldığı bir metin. Kitapta bu kırk kurala Aşk kitabında bulunan, aşka dair en güzel cümleler de eşlik ediyor. 

Bu kitap için özel olarak yazdığı Sunuş yazısında Elif Şafak “Uçsuz bucaksız bir deryadır tasavvuf” diyor… “kiminin elinde bir kepçe, kiminin elinde bir çay kaşığı… herkes kendi yüreğinin kabı kadar çeker o denizden… hoşça bakın zatınıza…”

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu