1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Aşk İle İlgili Cevaplar Kitabı Pdf indir

Aşk İle İlgili  Cevaplar Kitabı Pdf indir
0

Aşk İle İlgili Cevaplar Kitabı pdf indir, Eğlenceli Kitaplar/Hediyelik Kitaplar türünde kaleme alınan Aşk İle İlgili Cevaplar Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Aşk İle İlgili Cevaplar Kitabı kitabı yazar Carol Bolt tarafından kaleme alınmıştır. Aşk İle İlgili Cevaplar Kitabı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2006 ile basılmıştır. ebatında olan Aşk İle İlgili Cevaplar Kitabı kitabın Remzi Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Aşk İle İlgili Cevaplar Kitabı pdf oku, Aşk İle İlgili Cevaplar Kitabı PDF yandex, Aşk İle İlgili Cevaplar Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Aşk İle İlgili Cevaplar Kitabı PDF Oku

Aşk ile İlgili Cevaplar Kitabı Kullanım Kılavuzu

1. Kitabı kapalı bir biçimde kucağınızda yada bir masanın üzerinde tutun.

2. Soracağınız soruya on – on beş saniye boyunca yoğunlaşın. Sorular şu şekillerde sorulmalıdır: “İlişki kurmayı düşündüğüm kişi benim için doğru bir seçim mi?” veya “Onunla ikinci bir kez buluşmalı mıyım?”

3. Sorunuzu beyninizde canlandırır veya yüksek sesle söylerken (her seferinde yalnızca tek bir soru sorun), avucunuzu kitabın ön kapağına yerleştirip diğer elinizin parmaklarıyla sayfaların kenarını arkadan öne doğru okşayın.

4. Zamanın doğru olduğunu hissettiğinizde, parmağınızın durduğu yerden kitabı açın. Cevabınız karşınızda olacak.

5. Her yeni sorunuzda bu işlemi aynen tekrarlayın.

Bu kitapta aşk hususunda tüm sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Sayfa Sayısı: 496

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Remzi Kitabevi