Din Kitapları

Asi Peygamberler Pdf indir

Asi Peygamberler pdf indir, İslamiyet türünde kaleme alınan Asi Peygamberler kitap ile ilgili özet bilgiler. Asi Peygamberler kitabı yazar Çağrı Dörter tarafından kaleme alınmıştır. Asi Peygamberler kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Asi Peygamberler kitabın Türkçe Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Asi Peygamberler pdf oku, Asi Peygamberler PDF yandex, Asi Peygamberler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Asi Peygamberler PDF Oku

Ne dinler ne de peygamberler anlatıldığı gibidir…

Peygamberler tarihi, sırlarla ve üzeri örtülmüş hakikatlerle doludur…

Peygamberlerin yürüdüğü yollar, her devirde insanlardan saklanmıştır…

Bu kitap, tarih boyunca sır olarak saklanan ve yalnızca dışa kapalı öğretilerin içinde insanlığa aktarılan dinlerin ve peygamberlerin gerçeğini, Hakikat’in aslında ne olduğunu açık ve yalın bir dille anlatmak maksadıyla yazıldı.

• “Asi Peygamberler” kimlerdi ve onların gerçek öğretilerine bireylerin ulaşmaları neden engellendi?

• Âdem ve Havva kavramlarıyla anlatılmak istenen gerçekler nelerdi?

• İbrahim’in Hint kutsal metinlerindeki yeri neydi?

• Nuh’un Gemisi aslında neyi anlatıyordu? Hayvanlar, fırtına, sel, deniz ve kara neyi sembolize ediyordu? Ve neden masalmış gibi doğrudan anlatıldılar?

• Musa ve Firavun’un gerçeği neydi? Hâlâ yaşıyorlar mı? Yaşıyorlarsa nerede ve ne durumdalar? Hangi kıyafetler altındalar?

Asi Peygamberler kitabı “İnsanın hakikati nedir? Ben kimim? Nereden geldim, nereye gidiyorum? Bu âlem neden yaşandı?” sorularının cevabını bulma yolculuğudur.

“Asi Peygamberler Öğretisi”ni anlayan insan, dünyaya bir daha asla eskisi gibi bakamaz. Aldatılamaz, sömürülemez ve kandırılamaz. Çünkü peygamberlerin gerçek mesajlarını almış ve onların yolunu anlamış olur.
Gerçek özgürlükse fakat bundan sonra gelir…

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu