1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Aryen Med Destanı – Bir Peri Masalı Bir İnsan Hikayesi Pdf indir

Aryen Med Destanı – Bir Peri Masalı Bir İnsan Hikayesi Pdf indir
0

Aryen Med Destanı – Bir Peri Masalı Bir İnsan Hikayesi pdf indir, türünde kaleme alınan Aryen Med Destanı – Bir Peri Masalı Bir İnsan Hikayesi kitap ile ilgili özet bilgiler. Aryen Med Destanı – Bir Peri Masalı Bir İnsan Hikayesi kitabı yazar Seyit Oktay tarafından kaleme alınmıştır. Aryen Med Destanı – Bir Peri Masalı Bir İnsan Hikayesi kitabı 358 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Aryen Med Destanı – Bir Peri Masalı Bir İnsan Hikayesi kitabın 1. Basım Ceren Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Aryen Med Destanı – Bir Peri Masalı Bir İnsan Hikayesi pdf oku, Aryen Med Destanı – Bir Peri Masalı Bir İnsan Hikayesi PDF yandex, Aryen Med Destanı – Bir Peri Masalı Bir İnsan Hikayesi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Aryen Med Destanı – Bir Peri Masalı Bir İnsan Hikayesi PDF Oku

İçimizin ormanlarında kaç türlü canlı yaşar? Kaç ağaç türü mevcuttur? Kaç kanatlı çeşidi? Güneş balkıyan yapraklarda hangi böcekler dolaşır? Dibi toprağın, suyun ve türlü kurtçuğun yatağı olan köklerde, damarlarda akan yaşamı duymak olabilecek mü? Çırılçıplak gövdelere dolanmış kabukların hükmü nedir? Ormanlar içlerinde neleri saklar? İçimizdeki ormanlarda ne gizlenir? Farkında mıdır insan içindeki ormanın veya ormanların?

Peki, içinde yaşadığımız insan ormanından neyiz? Bir ağaç, bir böcek, bir kurtçuk, yaprak, adı konmamış bir varlık? İçindeyken bir başına ve yalnız kalabilmek olabilecek mü? Hangi kaidelerin kurbanı, hangi kaidelerin kahramanıyız? Her şey bir ikilik üzerinden mi var oluyor?

Orman kuytularında gizlenmiş patikalarda mı yürüyoruz, yoksa gizli patikalardan yol alıp ormana mı sığınıyoruz? Bir yıldızımız var mı yol gösteren? Bir ışığımız var mı yolu aydınlatan? Karanlık ve aydınlığın sürekli olarak yer değiştirdiği narlı döngü!

Büyülerin, masalların ve sırların hiç çekinmeden yerleştikleri, efsanelerin yaratıldığı yurttur orman. Suyun ve sesin gözlerden ırak seviştiği, körlüğün ve dilsizliğin bittiği yerdir. Zamanı yutan ve yuttuğundan hikâye yaratandır.