1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Arkadaşlar Arasında – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2 Pdf indir

Arkadaşlar Arasında – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2 Pdf indir
0

Arkadaşlar Arasında – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2 pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Arkadaşlar Arasında – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2 kitap ile ilgili özet bilgiler. Arkadaşlar Arasında – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2 kitabı yazar İpek Ongun tarafından kaleme alınmıştır. Arkadaşlar Arasında – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Arkadaşlar Arasında – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2 kitabın Artemis Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Arkadaşlar Arasında – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2 pdf oku, Arkadaşlar Arasında – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2 PDF yandex, Arkadaşlar Arasında – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Arkadaşlar Arasında – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2 PDF Oku

Eğer sevinçlerimizi içimizde hasret olmadan paylaşabiliyorsak, dertlerimizi gizlice sevinmeden bölüşebiliyorsak, kötü kişi olmayı göz önünde bulundurarak birbirimize doğruyu söyleyebiliyorsak, böylece birbirimizi yanlışlardan koruyabiliyorsak, içtenyetle saygının ince çizgisini çizebiliyorsak, birbirimizi yargılamadan olduğumuz gibi kabullenebiliyorsak, dünyalara bedel bir dostluğa sahibiz demektir.

Aldığımız kadar verdiğimiz böylesi bir dostluk, çocukluktan ölüme dek insanoğlunun edinebileceği en büyük zenginlik, birinin kendine verebileceği en büyük armağandır!

Sayfa Sayısı: 384

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları