Pdf Kitap Arşivi

Arkadaşıma Veda Pdf indir

Arkadaşıma Veda pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Arkadaşıma Veda kitap ile ilgili özet bilgiler. Arkadaşıma Veda kitabı yazar Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınmıştır. Arkadaşıma Veda kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Arkadaşıma Veda kitabın Doğan ve Egmont Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Arkadaşıma Veda pdf oku, Arkadaşıma Veda PDF yandex, Arkadaşıma Veda PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Arkadaşıma Veda PDF Oku

Büyük usta Zülfü Livaneli bir ülkenin kurtuluş destanını anlatıyor…

Yardımcısı Salih Bozok’un dilinden dâhi önder Mustafa Kemal Atatürk’ün hayat hikâyesi. Yüreği daima vatan sevgisiyle dolu iki arkadaşın, hayallerini gerçekleştirme masalı.

Canım yavrum, Ben yaşamım boyunca Mustafa Kemal Atatürk’e sonsuz bir hayranlık duydum ve daima onun izinden yürüdüm. Ne mutlu bana ki halkın, dâhi önderine duyduğu derin sevgiye tanık oldum. Bu kitap, onu halen altı yasındayken Selanik’te tanıdıgım ilk günden, Istanbul’da öldügü o acı güne kadar süren essiz dostlugumuzun hikâyesidir. Yüregi daima vatan sevgisiyle dolu iki arkadasın, hayallerini gerçeklestirme hikâyesidir. Bu satırları bir ülkenin kurtulus destanı olarak da okumanı dilerim. Senden tek istegim, onun ilkelerini iyi anlaman ve yurduna yarasır, çalıskan bir insan olup siz gençlere emanet ettigi cumhuriyeti korumandır. Sevgilerimle, Baban Salih Bozok

Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan ve Egmont Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu