1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Araf Pdf indir

Araf Pdf indir
0

Araf pdf indir, Dünya Öykü türünde kaleme alınan Araf kitap ile ilgili özet bilgiler. Araf kitabı yazar Vladimir Bartol tarafından kaleme alınmıştır. Araf kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Araf kitabın Türkçe Koridor Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Araf pdf oku, Araf PDF yandex, Araf PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Araf PDF Oku

Fedailerin Kalesi Alamut’taki olağanüstü anlatım tekniği ve muazzam düşünce derinliğinden sonra Bartol bu kitapta usta bir hikayeci olarak karşımıza çıkıyor. Aykırı karakterler ve merak uyandırıcı olay örgüleri içeren hikayeleriyle çağına tanıklık eden, üzerine uzun uzun düşüneceğiniz tespitler sunan ve modern insanın ruhsal portresine yeni katkılarda bulunan bu eser size psikoloji, tarih ve felsefe gibi birden fazla alanda yeni ufuklar açacak.

İnsanın hem kıyametvari şizofrenisinin bir resmi hem de gelecek haritası olan Araf, bir kez kötülüğün kapısından içeri girdiğinizde ruhunuzdan bir şeyleri geride bırakacağınızın, fakat hep umut edilecek bir şeyler olduğunun önemini vurguluyor ve sizi yeryüzündeki kendi Araf’ınızla baş başa bırakıyor. Şimdi içinize dönme zamanı. Şimdi kendinizle hesaplaşma zamanı.