1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Arachnoid Mater Pdf indir

Arachnoid Mater Pdf indir
0

Arachnoid Mater pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Arachnoid Mater kitap ile ilgili özet bilgiler. Arachnoid Mater kitabı yazar Serkan Karaismailoğlu tarafından kaleme alınmıştır. Arachnoid Mater kitabı 488 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Arachnoid Mater kitabın 1. Basım Elma Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Arachnoid Mater pdf oku, Arachnoid Mater PDF yandex, Arachnoid Mater PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Arachnoid Mater PDF Oku

Elma Yayınevi yazarlarından Serkan Karaismailoğlu, Mater Serisinin ikinci kitabı Arachnoid Mater ile okurlarla buluşuyor. Serinin ilk kitabı olan Pia Mater’den sonra heyecanla beklenen ve ilk kitabın devamı niteliğindeki bu eser, okuyucuyu olağanüstü heyecanlı ve gizemli olaylara sürükleyecek gene. Hepimizin yakında zamandan tanıdığı karakterlerin yaşadıkları esrarengiz olaylara bir kez daha şahit bulunacağız. Bu heyecanı yaşarken yazarın incelikle metnin içine işlediği bilimsel veriler ise eminiz ki Nöro Roman sevenleri Mater Serisine hayran bırakacak.

 

Herkese Merhabalar okuyucu. Kim olduğunu veya hangi tarihte bulunduğumuzu bilmiyorum ama şu an bu satırları okuduğuna göre bir biçimde yolumuz kesişmiş demek. Baştan uyarayım. Burada yazanlar ufak bir olayın parçasıymış gibi gözükse de aslında kökleri bi hayli derinlere uzanan karışık bir hikâye var karşında. Hatırlayabildiğim kadar yazmaya çalıştım her şeyi. Çünkü ben sonum. Olur da bana bir şey olursa, nöronlarımda yaşamakta olan bu bilgiler toprağa gömülecek. O yüzden her şeyi yazmak istedim. Geçmişim ve anılarım ölmesinler diye onları diri diri sayfaların içine gömdüm. Umarım beni ve yaşadıklarımı anlarsın. Evime ve vücuduma hoş geldin.

 

İlk baskıya özel yazar notu ile ARACHNOID MATER sizlerle…

Keyifli okumalar…