1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Araç Yöresinden Fıkralar ve Fıkramsı Anlatımlar Pdf indir

Araç Yöresinden Fıkralar ve Fıkramsı Anlatımlar Pdf indir
0

Araç Yöresinden Fıkralar ve Fıkramsı Anlatımlar pdf indir, Fıkra türünde kaleme alınan Araç Yöresinden Fıkralar ve Fıkramsı Anlatımlar kitap ile ilgili özet bilgiler. Araç Yöresinden Fıkralar ve Fıkramsı Anlatımlar kitabı yazar Fazıl Bayraktar tarafından kaleme alınmıştır. Araç Yöresinden Fıkralar ve Fıkramsı Anlatımlar kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan Araç Yöresinden Fıkralar ve Fıkramsı Anlatımlar kitabın Kültür Ajans Tanıtım ve Organizasyo tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Araç Yöresinden Fıkralar ve Fıkramsı Anlatımlar pdf oku, Araç Yöresinden Fıkralar ve Fıkramsı Anlatımlar PDF yandex, Araç Yöresinden Fıkralar ve Fıkramsı Anlatımlar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Araç Yöresinden Fıkralar ve Fıkramsı Anlatımlar PDF Oku

Fazıl Bayraktar’ın, bundan önce “Derin Kar Senesi”, “Hikâyeler Güldestesi”, “Paşa Pınarı” gibi üç kitabı Ajansımızca yayımlanmıştı. Fazıl Bayraktar, bu kez, çok değişik bir çalışma ile okuyucunun karşısına çıkıyor.

“Araç Yöresinden Fıkralar ve Fıkramsı Anlatımlar”

Araç, Kastamonu’nun bir ilçesi ve Bayraktar’ın memleketi. Yıllardır süregelen terör hadiseleri bundan dolayı suratlarımızın asık olduğu bir zamanda, içimizi ısıtacak, sıkılı dudaklarımızı tebessüm etmeye zorlayacak böyle bir çalışmayı okurlarımıza sunmaktan büyük tatminiyet duyduğumuzu ifade etmeliyiz. Yazar, yalnızca fıkra ve anlatımları nakletmekle yetinmemiş, memleketinin örf ve âdetlerini, sosyal yaşam figürlerini, yöresel kültür ve şivesini, uzak mâzide kalan bazı tatlı hadiseleri bizzat gözlemleyerek bir başucu kitabı haline getirmiştir. Uzun söze ne hâcet? Buyurun, hem okuyalım, hem de gülümseyelim.

Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Kültür Ajans Tanıtım ve Organizasyon