1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Antik Roma’da 24 Saat Pdf indir

Antik Roma’da 24 Saat Pdf indir
0

Antik Roma’da 24 Saat pdf indir, Tarih türünde kaleme alınan Antik Roma’da 24 Saat kitap ile ilgili özet bilgiler. Antik Roma’da 24 Saat kitabı yazar Philip Matyszak tarafından kaleme alınmıştır. Antik Roma’da 24 Saat kitabı 304 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21,5 ebatında olan Antik Roma’da 24 Saat kitabın 1. Basım Kanes Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Antik Roma’da 24 Saat pdf oku, Antik Roma’da 24 Saat PDF yandex, Antik Roma’da 24 Saat PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Antik Roma’da 24 Saat PDF Oku

Zamanda bir adım geriye gidin ve İS 137 senesinde antik Roma’daki bireylerin yaşantılarına tanıklık edin.

Bu kitapta, Roma’nın sakinleriyle yirmi dört saat geçirerek burada yaşamanın nasıl bir şey olduğunu keşfe çıkıyoruz. Her saat başı bir Romalıyla tanışarak senatöründen kölesine, astroloğundan gladyatörüne, rahibinden fırıncısına kadar Roma toplumunun çok katmanlı yapısını çözümlüyoruz.

İmparatorun yıldız falına bakmanın ölümcül sonuçlarına, Romalıların çamaşırlarını neden idrarla yıkadıklarına, rahibelerin soğan yiyememelerinin altında yatan gerçeğe ve bu kadim toplumun gündelik yaşantısına dair daha birden fazla enteresan bilgiyi sayfalar içinde bulacaksınız.