1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Anneannem İnternette Pdf indir

Anneannem İnternette Pdf indir
0

Anneannem İnternette pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Anneannem İnternette kitap ile ilgili özet bilgiler. Anneannem İnternette kitabı yazar Canan Tan tarafından kaleme alınmıştır. Anneannem İnternette kitabı 140 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Anneannem İnternette kitabın 1. Basım Doğan Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Anneannem İnternette pdf oku, Anneannem İnternette PDF yandex, Anneannem İnternette PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Anneannem İnternette PDF Oku

Yaşarken ölünesi
Çarpık düzen dünya çapında
Ağlarken gülünesi
O kadar çok şey var ki…

Kahkahalar beyninden
Ağıtlar yüreğinden
Kopup gelirse eğer
Hayatın anasını
Satman dünyaya değer…

Canan Tan, Türkiye’de mizah öyküleri kitabı olan ilk ve tek kadın mizah yazarı unvanını kazanmış yazarımız… Aziz Nesin ve Rıfat Ilgaz Gülmece Öykü ödüllerinin de sahibi yazar, kadının şaka kabiliyetinin tartışıldığı ülkemizde, romanlarının ve öykülerinin yanında mizah bölgesindeki macerasıni sürdürmekte…

Canan Tan, ‘Anneannem İnternette’ adlı kitabında topladığı mizah öyküleriyle bakışımızdaki depresif körelmeyi ve yıkımı, yaşamın eski güzel anısıyla aydınlatıp onarıyor. Okurken yalnızca gülmüyoruz, daha çok bir zamanlar nelere nasıl da güldüğümüzü hatırlamaya başlıyoruz. Bu hüzünlü hatırlayış kalbimizin yükünü de hafifletmeye başlıyor.

-Tolga Meriç-