Felsefe Kitapları

Anlam Doğrulama ve Edimsellik Pdf indir

Anlam Doğrulama ve Edimsellik pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Anlam Doğrulama ve Edimsellik kitap ile ilgili özet bilgiler. Anlam Doğrulama ve Edimsellik kitabı yazar Atakan Altınörs tarafından kaleme alınmıştır. Anlam Doğrulama ve Edimsellik kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2001 ile basılmıştır. ebatında olan Anlam Doğrulama ve Edimsellik kitabın Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Anlam Doğrulama ve Edimsellik pdf oku, Anlam Doğrulama ve Edimsellik PDF yandex, Anlam Doğrulama ve Edimsellik PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Anlam Doğrulama ve Edimsellik PDF Oku

Anlam konusu, dil felsefesinin başlıca sorunudur. Felsefe tarihinde bu problemi çözmeye yönelik olarak ortaya konmuş görüşler için yapılmış bir sınıflamada, farklı yaklaşımların dört ana başlık altında toplandığı görülmektedir.
Bu çalışmada güdeceğimiz amaç, kullanımbilimsel yaklaşımın ilk mühim temsilcisi olan Austin’in görüşünü, Viyana Çevresi üyelerinin doğrulanabilirlik ölçütüne dayalı anlam kuramıyla karşı karşıya geldirarak incelemektir.

Sayfa Sayısı: 97

Baskı Yılı: 2001

Dili: Türkçe
Yayınevi: Alfa Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu