Pdf Kitap Arşivi

Anamı da Aldım Geldim Pdf indir

Anamı da Aldım Geldim pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Anamı da Aldım Geldim kitap ile ilgili özet bilgiler. Anamı da Aldım Geldim kitabı yazar Muzaffer İzgü tarafından kaleme alınmıştır. Anamı da Aldım Geldim kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2009 ile basılmıştır. ebatında olan Anamı da Aldım Geldim kitabın Bilgi Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Anamı da Aldım Geldim pdf oku, Anamı da Aldım Geldim PDF yandex, Anamı da Aldım Geldim PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Anamı da Aldım Geldim PDF Oku

Kitaplarıyla milyonlarca okura ulaşan, adı edebiyat ve sinema ödülleriyle anılan ve ülkemizin en fazla okunan yazarı Muzafer İzgü’nün parmakları yine Türkiye’nin nabzında.

Muzaffer İzgü, öyküde gülmeyi her zaman canlı tutmayı başarıyor. Toplumsalın bireye yansıyan, çoğu zaman olumsuz izdüşümlerini edebiyata bilinçli ve usta kalemiyle aktarıyor. Anamı da Aldım Geldim, her gün bir yenisini yaşadığımız trajigülünç hadiseleri, git gide “öteki”leştirilen bireylerin hayatlarını ve toplumun geldiği noktayı eleştirel bir üslupla okuyucuya sağlamaktadır.

Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2009

Dili: Türkçe
Yayınevi: Bilgi Yayınevi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu