1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Anadolu’dan Dünyaya Armağan Bulgur Pdf indir

Anadolu’dan Dünyaya Armağan Bulgur Pdf indir
0

Anadolu’dan Dünyaya Armağan Bulgur pdf indir, Diğer Prestij türünde kaleme alınan Anadolu’dan Dünyaya Armağan Bulgur kitap ile ilgili özet bilgiler. Anadolu’dan Dünyaya Armağan Bulgur kitabı yazar Asuman Kerkez tarafından kaleme alınmıştır. Anadolu’dan Dünyaya Armağan Bulgur kitabı 432 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 21 x 26 ebatında olan Anadolu’dan Dünyaya Armağan Bulgur kitabın 1. Basım Libros Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Anadolu’dan Dünyaya Armağan Bulgur pdf oku, Anadolu’dan Dünyaya Armağan Bulgur PDF yandex, Anadolu’dan Dünyaya Armağan Bulgur PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Anadolu’dan Dünyaya Armağan Bulgur PDF Oku

Şimdiye Kadar Bulgur Hakkında Yapılmış En Kapsamlı Yemek ve Araştırma Kitabı!

Anadolu’dan Dünyaya Armağan Bulgur, üç yıllık emeğin neticesinde yaşanan arşiv niteliğinde bir çalışma. Uzun ve geniş alan araştırması, bin kişiyle gerçekleştirilen anket sonuçları, incelikle işlenen akademik altyapı ve her tarif için dikkatle oluşturulan tariflendirme sürecinin meyvesidir.

Mezopotamya’dan Anadolu’ya, Hititlerden Selçuklulara, yağmur duası geleneklerinden anılara, sağlıklı beslenmeden nasıl markalaşacağına kadar çok geniş bir pencereden bulguru anlatır. Bir tabak pilavdan, bir sıkım köfteden ibaret olmayan, binlerce yıllık eşsiz kültürü ifade eden, dünya çapında her geçen gün daha da önem kazanan bulgura sahip çıkmak, hak ettiği değeri kazandırmak ve gelecek nesillere bırakmak en büyük amacım.

Bulgurun bereketiyle okuyanı, kıymet vereni çok ola…

Asuman Kerkez