1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Amigurumi Hayvanlar – 15 Tığ İşi Oyuncak İşi Pdf indir

Amigurumi Hayvanlar – 15 Tığ İşi Oyuncak İşi Pdf indir
0

Amigurumi Hayvanlar – 15 Tığ İşi Oyuncak İşi pdf indir, El Sanatları türünde kaleme alınan Amigurumi Hayvanlar – 15 Tığ İşi Oyuncak İşi kitap ile ilgili özet bilgiler. Amigurumi Hayvanlar – 15 Tığ İşi Oyuncak İşi kitabı yazar Khuc Cay tarafından kaleme alınmıştır. Amigurumi Hayvanlar – 15 Tığ İşi Oyuncak İşi kitabı 128 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 21,6 x 28 ebatında olan Amigurumi Hayvanlar – 15 Tığ İşi Oyuncak İşi kitabın 1. Basım Tuva Tekstil tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Amigurumi Hayvanlar – 15 Tığ İşi Oyuncak İşi pdf oku, Amigurumi Hayvanlar – 15 Tığ İşi Oyuncak İşi PDF yandex, Amigurumi Hayvanlar – 15 Tığ İşi Oyuncak İşi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Amigurumi Hayvanlar – 15 Tığ İşi Oyuncak İşi PDF Oku

Bu güzel kitaptaki tatlı hayvanlar ile çocukluğunuzun neşeli günlerine geri döneceksiniz!
Sevdiklerinize el yapımı oyuncak armağan etmek ister misiniz? Bobo yavru ayıcık, Tarçın tatlı köpek, Duman oyuncu f il, Şirin gezgin tavşan, Kiraz kızıl panda, Toprak bahçıvan boğa, Minik tatlı kaplumbağa ve birbirinden tatlı karakterler, tarifleri ile bu kitapta!

Kitapta bulunan 15 amigurumi projesini, ister amigurumiye yeni başlamış olun, isteğe göre deneyim sahibi bir amigurumici, her birinin yazılı tarifi ve sıra sıra fotoğrafları ile rahatlıkla örebileceksiniz. Ayrıca kitabın başında bulunan temel teknikler ve genel bilgiler de bilmeyenler için yol gösterici ve öğretici olacaktır.