1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Amerika Atilla’ya Karşı – Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı Pdf indir

Amerika Atilla’ya Karşı – Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı Pdf indir
0

Amerika Atilla’ya Karşı – Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı pdf indir, Türk Günlük Anı türünde kaleme alınan Amerika Atilla’ya Karşı – Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı kitap ile ilgili özet bilgiler. Amerika Atilla’ya Karşı – Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı kitabı yazar Hakan Atilla tarafından kaleme alınmıştır. Amerika Atilla’ya Karşı – Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı kitabı 384 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Amerika Atilla’ya Karşı – Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı kitabın 1. Basım Doğan Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Amerika Atilla’ya Karşı – Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı pdf oku, Amerika Atilla’ya Karşı – Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı PDF yandex, Amerika Atilla’ya Karşı – Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Amerika Atilla’ya Karşı – Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı PDF Oku

“Tünelin sonundaki ışığa doğru ilerlerken zaman duygusunu yitirmemek için yazdım.”

Hakan Atilla, 2017 yılı baharında, New York JFK Havalimanı’nda FBI ajanları tarafından gözaltına alınacağından habersiz, meslektaşlarıyla birlikte sıradan bir iş gezisinden dönmekteydi. Tutuklanıp hapishaneye gönderildiğinde, içinde bulunduğu zorlu koşullara rağmen başından geçenleri yazmaya başladı.

Atilla, ABD’de tutulduğu farklı hapishanelerde yaşadıklarını, tanıştığı insanları, yüz yüze kaldığı suçlamaları ve dava sürecini ilk kez bu kitapta anlatıyor. Amerika Atilla’ya Karşı, kariyerinin zirvesindeki bankacının hayata tutunduğu iki buçuk yılın etkileyici hikâyesi.