Pdf Kitap Arşivi

Ameliyat Arası Pdf indir

Ameliyat Arası pdf indir, Karikatür türünde kaleme alınan Ameliyat Arası kitap ile ilgili özet bilgiler. Ameliyat Arası kitabı yazar Metin Ertem tarafından kaleme alınmıştır. Ameliyat Arası kitabı 2017 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 1. Basım ebatında olan Ameliyat Arası kitabın Oğlak Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ameliyat Arası pdf oku, Ameliyat Arası PDF yandex, Ameliyat Arası PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ameliyat Arası PDF Oku

“Çok özel bir dünya! Sanırım bu çizgilerle kendi mesleki dünyasını, bu dünya çapında yaşam ile ölüm içindeki ince çizgi üzerinde, yaşama dair problemlere başka bir yerden bakmaya, anlamaya ve bize göstermeye çalışıyor. Sağlık sorunu olan veya olmayan herkese sesleniyor. Metin Ertem’in bütün bu karikatürleri çizerken aldığı keyif de gözlerden kaçmıyor. Gerçi çizer olmak için profesör olmak gerekmiyor ama çizginin de profesörü olunabileceğinin çok hoş emsallari bu çizimler.”

-Selçuk Demirel-

 

“Metin’in karikatürleri bir bisturi kadar keskin zekâsının ürünleridir.”

-Turgut Yasalar-

 

“Metin Ertem’in çok renkli dünyasının ürünlerinden birisi olan bu karikatürleri çok seveceksiniz, çünkü hepsi gerçek deneyimlere dayanıyor. Ayrıca Instagram’da takip etmenizi öneririm, orada ekstradan animasyonları da var.”

-Yılmaz Aysan-

 

“Hastasıyım Metin’in.”

-Argun Okumuşoğlu-

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu