1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

Allah’ın Rahmeti-Ayetler ve Dualar ile Pdf indir

Allah’ın Rahmeti-Ayetler ve Dualar ile Pdf indir
0

Allah’ın Rahmeti-Ayetler ve Dualar ile pdf indir, Din türünde kaleme alınan Allah’ın Rahmeti-Ayetler ve Dualar ile kitap ile ilgili özet bilgiler. Allah’ın Rahmeti-Ayetler ve Dualar ile kitabı yazar Emre Dorman tarafından kaleme alınmıştır. Allah’ın Rahmeti-Ayetler ve Dualar ile kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Allah’ın Rahmeti-Ayetler ve Dualar ile kitabın Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Allah’ın Rahmeti-Ayetler ve Dualar ile pdf oku, Allah’ın Rahmeti-Ayetler ve Dualar ile PDF yandex, Allah’ın Rahmeti-Ayetler ve Dualar ile PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Allah’ın Rahmeti-Ayetler ve Dualar ile PDF Oku

Sen, pişmanlık ve içtenlikle sana yönelen kullarının kalplerine rahmet ve merhametinle ferahlık verirsin. En güzel biçimde karşılar, sana yöneleni geri çevirmezsin. Çünkü her şeyi çepeçevre kuşatmıştır senin rahmetin.

Biliyoruz ki sen, affeden ve affetmeyi çok sevensin. Senin eşsiz merhametinden ümit kesilmez, çünkü sen rahmetine sığınan kullarınla birliktesin.

Sen merhamet edenlerin en merhametlisisin. Seni en güzel anlatıp tarif eden isimlerindir; Rahman ve Rahim.

Kulun, ister Allah diye ister Rahman diye yakarsın. Yeter ki tüm varlığımızı senin isimlerin sarsın.

Senin rahmet isimlerin ile yatışsın, huzur ve sükûna ersin ruhumuz ve bedenimiz.

Bilerek veya bilmeyerek günah işlesek de biliriz ki sensin bizi affedecek olan; rahmet etmeyi kendine farz kılan Rabbimiz!

Ey Rabbimiz! Günahlarımız boyumuzu aşsa da aşamayacağı tek şey senin rahmetindir.

Sen bizi merhametinle kuşat, rahmetinle sevindir…