1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

Allah De Ötesini Bırak Pdf indir

Allah De Ötesini Bırak Pdf indir
0

Allah De Ötesini Bırak pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Allah De Ötesini Bırak kitap ile ilgili özet bilgiler. Allah De Ötesini Bırak kitabı yazar Uğur Koşar tarafından kaleme alınmıştır. Allah De Ötesini Bırak kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Allah De Ötesini Bırak kitabın Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Allah De Ötesini Bırak pdf oku, Allah De Ötesini Bırak PDF yandex, Allah De Ötesini Bırak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Allah De Ötesini Bırak PDF Oku

Allah her şeyden haberdardır, sanmayın ki size yapılan haksızlığa kayıtsız kalıyor. O, size bir annenin evladına yaklaştığı merhametten daha fazla merhamet duyandır. Duanın karşılığını takip etmeden “Allah de ötesini bırak”. Kul Rabb’ini imtihan etmez. O’na tevekkülle yaklaştığında rahmetini tüm hücrelerinde hissedeceksin.

Karşında o kadar çok maskeli insan var ki onları tanımak için yoruluyorsun. Şayet dikkat edersen güzel olan bir şey var; o senin hakkını aldıkça, sen onun sevaplarından kazanıyorsun. O halde kaybettim diye üzülme, biraz daha derin bakarsan, aslında kazandığını fark edeceksin!..

Aşık olcaksın evet ama kalbini Allah aşkıyla yakacaksın…
Dünyanın geçici olduğunu, biteceğini İDRAK edeceksin; yalnızca sonsuz kudrete bağlanacaksın.
Allah’a bağlı yaşayacaksın. İşte Uğur Koşar bu kitap da sana herkes gibi Allah’ı anlatmıyor O’nu adeta hissettirip yaşatıyor!..
Psikolog Cavidan Ebru Kızıl

Yirmi senedir terapi tecrübelerimde elde ettiğim sonuçlardan biri şudur ki; eksik olan parçaları yitirdiğini düşünen ve bunları arayarak çıkmazlara giren ve bunun da dışarıda olduğunu sanan çok büyük bir çoğunluk çeşitli psikolojik sorunlarla ruh sağlıklarını bozmuştur. Bu büyük çoğunluğa eserlerinde ve görüşlerinde öze dönüş yolunda katkı sağlayan, aradıklarını bulabilme cesareti ve ışığı olan Uğur Koşar Dostuma “Allah De Ötesini Bırak” ile özlerine dönebilmesi adına ışık olan eserinden dolayı en içten teşekkürlerimi sunuyorum…
Uzm. Psikolog Abdullah Topal

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 176

Baskı Yılı: 2013

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 153

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Destek Yayınları