1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

Allah De Ötesini Bırak 2 – Niyet Pdf indir

Allah De Ötesini Bırak 2 – Niyet Pdf indir
0

Allah De Ötesini Bırak 2 – Niyet pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Allah De Ötesini Bırak 2 – Niyet kitap ile ilgili özet bilgiler. Allah De Ötesini Bırak 2 – Niyet kitabı yazar Uğur Koşar tarafından kaleme alınmıştır. Allah De Ötesini Bırak 2 – Niyet kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Allah De Ötesini Bırak 2 – Niyet kitabın Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Allah De Ötesini Bırak 2 – Niyet pdf oku, Allah De Ötesini Bırak 2 – Niyet PDF yandex, Allah De Ötesini Bırak 2 – Niyet PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Allah De Ötesini Bırak 2 – Niyet PDF Oku

Allah niyetine göre verir

Allah bütün hazinelerinin anahtarını eline verdi. Dilediğin zaman kapılarını dua anahtarı ile açarsın. Dilediğin zaman semanın kapılarını açar, ölü toprağa hayat veren yağmurları indirirsin. Lakin istediğin şeyin hemen yerine gelmemesinden endişe edip umutsuzluğa düşme. Allah sorundan önce çözümü hazırlar.

Bazı zaman hayat hayallerini alır elinden… Demek ki Allah sesini duymak istedi. Kalbini ve elini açarsın hemen ve sığınırsın seni yoktan var eden Hâlik’e. İşte bu buluşma ne güzel bir buluşmadır… Kalbin gerçek aşkına kavuştuğu andır.
O’nun vermesi senin niyetine göredir.

Biten bir şey için üzülme, kader sana daha iyisini hazırlamıştır; yalnızca zihnin geçmişe takılı bırakmak ister seni. Artık her şeyin farkındasın. Şükret ve yoluna aşk ile devam et…

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 200

Baskı Yılı: 2015

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 123

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Destek Yayınları