Edebiyat Kitapları

Alfa Kadını Olmak Pdf indir

Alfa Kadını Olmak pdf indir, Deneme/Yazın türünde kaleme alınan Alfa Kadını Olmak kitap ile ilgili özet bilgiler. Alfa Kadını Olmak kitabı yazar Hakan Özkan tarafından kaleme alınmıştır. Alfa Kadını Olmak kitabı 192 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Alfa Kadını Olmak kitabın 1. Basım Olimpos Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Alfa Kadını Olmak pdf oku, Alfa Kadını Olmak PDF yandex, Alfa Kadını Olmak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Alfa Kadını Olmak PDF Oku

 Alfa kadınının bütün ilişkileri daima sağlamdır. Dobra olduğu, olanı eğip bükmeden dile getirdiği, öğrenmeye ve gelişmeye açık olarak karşısındaki insanı dikkatle dinlediği için bütün ilişkilerinde başarılıdır. Gücünün tamamını; hedeflerine ulaşmak için birilerini değil kabiliyetlerini kullanmaktan, sınırlarını korumaktan, kararlı duruşlarından alır alfa kadını.

 Etrafında gördüğü saygı ise kendine özgü olan o muhteşem aurasından, kendini tanımasından, kendine yakışan her şeyi bilmesinden, konuştuğunda insanları büyüleyen anlayışlı ses tonu ve bi hayli hızlıca çözüm üretebilen pratik zekâsından kaynaklanır.

Alfa kadını yalnızca ne istediğini bilmek ile yetinmez; o, istediği şeyi nasıl elde edebileceğini de çoktan hesaplamıştır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu