Pdf Kitap Arşivi

Alamanya Alamanya Bizden Aptal Bulamanya Pdf indir

Alamanya Alamanya Bizden Aptal Bulamanya pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Alamanya Alamanya Bizden Aptal Bulamanya kitap ile ilgili özet bilgiler. Alamanya Alamanya Bizden Aptal Bulamanya kitabı yazar Aziz Nesin tarafından kaleme alınmıştır. Alamanya Alamanya Bizden Aptal Bulamanya kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Alamanya Alamanya Bizden Aptal Bulamanya kitabın Nesin Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Alamanya Alamanya Bizden Aptal Bulamanya pdf oku, Alamanya Alamanya Bizden Aptal Bulamanya PDF yandex, Alamanya Alamanya Bizden Aptal Bulamanya PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Alamanya Alamanya Bizden Aptal Bulamanya PDF Oku

İkinci Dünya Savaşı’nda ölen 60 milyon insanın içinde Naziler de vardı. Acırım onlara da; İsa’ca bir acıma değil benimkisi, insanca bir acıma… O ekskavatör kursundaki aslan yapılı Alman teğmenini düşünürüm hep. Tam da Nazilerin istediği gibi sağlam yapıdaydı. Ölmüştür savaşta belki.

Naziler Alman soyunu bozmak istemiyorlardı. Sonunda 60 milyonluk kıyım içinde Almanları da kırdırdılar. Az kaldı soyları sopları kuruyacaktı.

Sayfa Sayısı: 346

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Nesin Yayınevi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu