Roman Kitapları

Akira 1.Cilt Pdf indir

Akira 1.Cilt pdf indir, türünde kaleme alınan Akira 1.Cilt kitap ile ilgili özet bilgiler. Akira 1.Cilt kitabı yazar Katsuhiro Otomo tarafından kaleme alınmıştır. Akira 1.Cilt kitabı 364 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 18 x 25,6 ebatında olan Akira 1.Cilt kitabın 1. Basım Gerekli Şeyler tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Akira 1.Cilt pdf oku, Akira 1.Cilt PDF yandex, Akira 1.Cilt PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Akira 1.Cilt PDF Oku

Bir dakika kadar önce bomboş olan yolun üzerinde aniden beyaz bir figür belirir. Çetenin en önünde süren Tetsuo, hızla frenlerine asılır. Fardan vuran ışığın içinde parıldayan figür gitgide yaklaşmaktadır. Avcunun içine 26 sayısı yazan bu figür, çocuk gibi bir vücuda ve kırış kırış bir surata sahiptir…! Bir saniye ardından, Tetsuo yere yapışmış ve motosikleti patlamıştır. Gizemli figür ise çetenin önderi Kaneda’nın gözleri önünde karanlığa karışarak ortadan kaybolur.

Tokyo Körfezi üzerinde kurulan megapolis Neo-Tokyo ile Üçüncü Dünya Savaşı’nın başlamasına neden olan yeni türdeki bombanın patlama noktasını birbirine bağlayan otoyolda gerçekleşen bu “Kaza” muhteşem AKIRA serüveninin başlangıcıdır.

Bu ufak adam kimdir? Ordu tarafından kaza mahalinden alınıp götürülen Tetsuo’nun başına neler gelecektir? Ve Kei isimli güzel bir kızla birlikte hiç hesapta olmayan birçok olaya karışan Kaneda’yı ne gibi gelişmeler beklemektedir?

AKIRA’nın büyük sırrı 2019 senesinde geçen heyecan dolu bir serüvene dönüşmektedir… Olimpiyat oyunları başlamadan bir yıl öncesinde ve dünya henüz Üçüncü Dünya Savaşı’nın açtığı yaraları sarmaya çalışırken.

1980’lerde Japonya’nın önde gelen çizgi romanlarından birisi olan baştan sona aksiyon dolu bilim kurgu serüveni “AKIRA”nın uzun süredir beklenen ilk cildi karşınızda!

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu