1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Akıntıya Yürek Çekmek Pdf indir

Akıntıya Yürek Çekmek Pdf indir
0

Akıntıya Yürek Çekmek pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Akıntıya Yürek Çekmek kitap ile ilgili özet bilgiler. Akıntıya Yürek Çekmek kitabı yazar Erdinç Utku tarafından kaleme alınmıştır. Akıntıya Yürek Çekmek kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2005 ile basılmıştır. ebatında olan Akıntıya Yürek Çekmek kitabın Toker Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Akıntıya Yürek Çekmek pdf oku, Akıntıya Yürek Çekmek PDF yandex, Akıntıya Yürek Çekmek PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Akıntıya Yürek Çekmek PDF Oku

Cumhuriyet’teki “yazıcık”ları ilgiyle okunan Erdinç Utku, Türkiye-yoğun şakaleri yanında, Avrupalı-Türklerin dünyasına da bir pencere aralıyor bu kitabında.

Adriyatikten Çin seddine kadar tüm Türkler’in okuyabileceği “Akıntıya Yürek Çekmek” adlı ikinci yapıtında yazar, Neo-naziler, iki yüzlü Türk ve Avrupalı politikacılar, Avrupalı-Türkler v.b. birden çok kesime dokunmadan edemiyor. Üstelik kitaptaki “şakalerde bir numara yok” deme olanağınız da kalmadı. Çünkü şakalerin çoğu sıra numaralı!

This book does not contain pork

KİTABIMIZDA KESİNLİKLE DOMUZ MAMÜLÜ BULUNMAMAKTADIR.
AMA HER TÜRLÜ DOMUZLUK MEVCUTTUR!
(Arka Kapak)

Sayfa Sayısı: 159

Baskı Yılı: 1998

Dili: Türkçe
Yayınevi: Toker Yayınları