1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Akaşik Tarot Pdf indir

Akaşik Tarot Pdf indir
0

Akaşik Tarot pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Akaşik Tarot kitap ile ilgili özet bilgiler. Akaşik Tarot kitabı yazar Sandra Anne Taylor Sharon Anne Klingler tarafından kaleme alınmıştır. Akaşik Tarot kitabı 272 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 10 x 12,7 ebatında olan Akaşik Tarot kitabın 1. Basım Butik tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Akaşik Tarot pdf oku, Akaşik Tarot PDF yandex, Akaşik Tarot PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Akaşik Tarot PDF Oku

Akaşik Tarot, geleceği tahmin etme, gizli içgörüleri ve çiçeği burnunda güçleri görülmektedirtma hususunda enteresan derecede doğru bir araçtır. 62 karttan bir araya gelen bu benzersiz deste, bilinmeyeni keşfetmenize yardım etmek için sizi Büyük Kayıt Salonu’na götürebilir. Bunun yanı sıra, eski ve yeni kabiliyetleri, beklenmedik zaferleri, yakında zamanda yaşanacak bir buluşmayı, halen karşılaşılmamış müttefikleri ve muazzam bir refaha ulaşmanın yollarını da gösterebilir.

Akaşik Tarot, uzayı ve zamanı aşan ve herkese açık büyük bilgelik ve güç alanları olan Akaşik Kayıtlar’ın sınırsız bilgisine ve engin enerjisine ulaşmak için dizayn edilmiştır. Her bir kart vasıtasıyla bir Akaşik Güç’le bağlantı kurabilir ve kendinizi her zaman sizinle Akaşik Dünya içinde akan psişik akımlara açabilirsiniz. Bu kartlar ruh rehberlerinizle, göklerdeki ustalarla, meleklerle ve sevdiklerinizin ruhlarıyla bağlantı kurmanıza yardım edecektir. Tek bir kartı çevirerek bu Akaşik Dünya’ya girebilirsiniz!