Edebiyat Kitapları

Agathanın Anahtarı Pdf indir

Agathanın Anahtarı pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Agathanın Anahtarı kitap ile ilgili özet bilgiler. Agathanın Anahtarı kitabı yazar Ahmet Ümit tarafından kaleme alınmıştır. Agathanın Anahtarı kitabı 13,5 x 23 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Agathanın Anahtarı kitabın Türkçe Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Agathanın Anahtarı pdf oku, Agathanın Anahtarı PDF yandex, Agathanın Anahtarı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Agathanın Anahtarı PDF Oku

Dünyaca ünlü polisiye yazarı Agatha Christie İstanbul’da gizemli biçimde ortadan kaybolur. Yazarın on bir gün boyunca yaşadıkları şimdilerde dahi esrarını korumaktadır. Christie’nin sırra kadem bastığı günlerde kimlerle, nerede bulunduğunu açıklamaksa yine bir polisiye yazarına nasip oluyor; Ahmet Ümit kurgu olsa da bu sırrı ifşa ediyor. Agatha Christie’nin “kusursuz bir cinayetin olamayacağına” dair inancıysa belki de sonsuza dek değişiyor.

Kim başka birinin yerine ölmek ister ki?
Agatha Christie öyküsüyle açılan kitap, gücünü enerji yüklü kısa öykülerden alıyor. Başkomser Nevzat’ı daha çok sahada gördüğümüz, iyi bir polisiyeye has tüm incelikleri ve yüksek heyecanı bir arada barındıran Agatha’nın Anahtarı, belki de Ahmet Ümit’in en enerjik, deli dolu eseri.

Hiçbir şey söylemedi Talat, yalnızca kederli gözlerle baktı yüzüme. Şimdi eli kanlı bir katil değil, yüreği acıyla dolu bir baba duruyordu karşımda…

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu