1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

Adı Aşk Pdf indir

Adı Aşk Pdf indir
0

Adı Aşk pdf indir, İslamiyet türünde kaleme alınan Adı Aşk kitap ile ilgili özet bilgiler. Adı Aşk kitabı yazar Senai Demirci tarafından kaleme alınmıştır. Adı Aşk kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Adı Aşk kitabın Nesil Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Adı Aşk pdf oku, Adı Aşk PDF yandex, Adı Aşk PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Adı Aşk PDF Oku

Gönlün coğrafyasında da vadiler ve dağlar olmalı. Gölgeler uğruyor olmalı yamaçlarına. Bazı zaman ışığa boğuluyor olmalı ovalar. Nehirler çağıldıyor, göller bekliyor, denizler birikiyor olmalı. Belki ormanları, çölleri de olmalı. Kış da düşmeli nasibine. Yaz da bahar da…

Bir güzel ülkedir orası. Kelebekler gibidir orada herkes. Özgür ve hafif. Kısa ömürlü ama güzel. El üzerinde. Baş köşede. Bi’tane. Olduğu kadar kabul görür her şey orada.

Gönlün göğünde yıldızlar mevcuttur. Işıl ışıl. Pırıl pırıl. Her esma bir yıldızdır mesela. Burçları mevcuttur. Ayrı açılardan başka bir güzel görünürler, türlü türlü hâllere girerler. Gün olur, o yıldızlardan biri yaklaşır ufka. Geceyi gündüzü tespit eden ‘güneş’ olur. Geceleri belki bir hilal inceliğinde yırtar göğü bir esma. Teselli diye eğilir, gönle bayram olur.

Gönlün coğrafyası esmanın kanatları altında uzanır. Uğradınız mı hiç? Hiç uğradınız mı? Göğe bakın, bakın göğe…

Risale-i Nur okulundan aldığı esma-i hüsna dersini, ilk defa 99Esma99Dua çalışmasıyla ortaya koyan Senai Demirci, Adı Aşk ile esmanın göğüne yeni uçurtmalar bırakıyor.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 288

Baskı Yılı: 2015

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 243

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Nesil Yayınları