1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

A’dan Z’ye Dinler Tarihi – Yahudilik’ten Şitoizm’e Pdf indir


0

A’dan Z’ye Dinler Tarihi – Yahudilik’ten Şitoizm’e pdf indir, Diğer İnançlar türünde kaleme alınan A’dan Z’ye Dinler Tarihi – Yahudilik’ten Şitoizm’e kitap ile ilgili özet bilgiler. A’dan Z’ye Dinler Tarihi – Yahudilik’ten Şitoizm’e kitabı yazar John Renard tarafından kaleme alınmıştır. A’dan Z’ye Dinler Tarihi – Yahudilik’ten Şitoizm’e kitabı 568 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 16 x 24 ebatında olan A’dan Z’ye Dinler Tarihi – Yahudilik’ten Şitoizm’e kitabın 1. Basım Say Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda A’dan Z’ye Dinler Tarihi – Yahudilik’ten Şitoizm’e pdf oku, A’dan Z’ye Dinler Tarihi – Yahudilik’ten Şitoizm’e PDF yandex, A’dan Z’ye Dinler Tarihi – Yahudilik’ten Şitoizm’e PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

A’dan Z’ye Dinler Tarihi – Yahudilik’ten Şitoizm’e PDF Oku

40 yılı aşkın eğitim ve öğretim deneyimine sahip John Renard tarafından kaleme alınan A’dan Z’ye Dinler Tarihi dünya çapındaki sekiz büyük dini geleneğin (Yahudilik, Hıristiyanlık,Müslümanlık, Budizm, Hinduizm, Taoculuk, Konfüçyüsçülük ve Şinto) tarihi, inançları, sembolleri, ritüelleri, önderleri ve gelenekleri ile ilgili 1000’i aşkın soruya yanıt vermektedir. Davut Yıldızı nedir?Bu kadar çok değişik Hıristiyan kilisesi nasıl yaşandı?
Ahiretle alakalı İslami kavramlar nelerdir? Taoculukta cennet ve cehennem inançları var mıdır?Dalay Lama kimdir ve neden Budistlerin gözünde oldukça önem taşır? Aydınlatıcı ve eğitici A’dan Z’ye Dinler Tarihi kitabı yanlış bilgileri ve yanlış anlamaları ortadan kaldıracak, kültürel ve tarihsel değişiklikları açıklamaya yardımcı olarak okuyucuya dünyanın büyük dinleri ile ilgili kapsamlı bir kavrayış sağlayacaktır.