1. Anasayfa
 2. Pdf Kitap Arşivi

Adamın 1’i 1 Gün – AşkEvlilik Fıkraları Pdf indir

Adamın 1’i 1 Gün – AşkEvlilik Fıkraları Pdf indir
0

Adamın 1’i 1 Gün – AşkEvlilik Fıkraları pdf indir, Fıkra türünde kaleme alınan Adamın 1’i 1 Gün – AşkEvlilik Fıkraları kitap ile ilgili özet bilgiler. Adamın 1’i 1 Gün – AşkEvlilik Fıkraları kitabı yazar Sina Cimcoz tarafından kaleme alınmıştır. Adamın 1’i 1 Gün – AşkEvlilik Fıkraları kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2004 ile basılmıştır. ebatında olan Adamın 1’i 1 Gün – AşkEvlilik Fıkraları kitabın Geçit tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Adamın 1’i 1 Gün – AşkEvlilik Fıkraları pdf oku, Adamın 1’i 1 Gün – AşkEvlilik Fıkraları PDF yandex, Adamın 1’i 1 Gün – AşkEvlilik Fıkraları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Adamın 1’i 1 Gün – AşkEvlilik Fıkraları PDF Oku

Mizah, aklın sanatı olduğu için her şeyin mizahı çeşitli yollarla yapılabilir. Mizahın amacı; iyilere iyilik etmek, kötülere de haddini bildirmektir, bunu yaparken de düşündürmektir. Ben de, Gülmeyen insan, yaşamın neşesini ve tazeliğini kaybetmiş demektir, Fıkralar, insana hoşgörüyü öğretir düşüncesi çerçevesinde fıkraları topladım.
Bu fıkraları evli, bekar, nişanlı, karı-koca, kaynana, herkesin okuması gerektiğine inanıyorum.

 • Gülme, ruh sağlığı kadar mutluluğun da müjdecisidir.
 • Mizah, insana dünyayı sevdiren ve mutluluğu duyuran en iyi ilaçtır.
 • Mizah, hayat seli içinde can simidirdir.
 • Gülmek, yatıştırıcı ilaç kadar etkili olduğuna inanıyorum. Günümüzde hayat şartları o kadar zorlaştı ki, artık gülme yoluyla sıkıntılarımızın bir bölümünden kurtulabiliriz.

  Baskı Yılı: 2004

  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Geçit