Pdf Kitap Arşivi

Aaa!..Piknik Pdf indir

Aaa!..Piknik pdf indir, Karikatür türünde kaleme alınan Aaa!..Piknik kitap ile ilgili özet bilgiler. Aaa!..Piknik kitabı yazar Piyale Madra tarafından kaleme alınmıştır. Aaa!..Piknik kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2007 ile basılmıştır. ebatında olan Aaa!..Piknik kitabın Everest Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Aaa!..Piknik pdf oku, Aaa!..Piknik PDF yandex, Aaa!..Piknik PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Aaa!..Piknik PDF Oku

Piknik hemen hemen üç bin gündür sürüyor. Şehrazat soluklu. Günden geceye, kareden kareye yatay hikayeler kuruyor. O büyük şerit tıka basa dolu: İnsanlar, olaylar, zaman, söz, sessizlik, kahkaha, iç daralması, şüphe, gökyüzü, aynalar, bilinen ve bilinmeyen sayısız işaret, korku ve umut. Piyale Madra, bu dünyanın içinde bir başka dünya çiziyor. Orada, hem bu vaktin ortasında yaşıyoruz, hem de vaktin değişik bir boyutunda: Bizi çekip kendi atmosferinde alıkoyuyor Piknik; kendi fiziğinde, kendi metafiziğinde tartıyor.
Oysa şimdi, alışılmış akışının dışında bir ‘hal’ de karşımıza çıkıyor Piknik: Bir yerde başlayıp bir yerde biten bu toplam öylesine ustalıkla bütünlüğünde kotarılmış ki, kendisinden sonsuzluk kipini gene esirgememiş: Bir yerde başlayıp bir yerde bitmiyor da.

Sayfa Sayısı: 109

Baskı Yılı: 2007

Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu