İngilizce Kitaplar

A Systematic Approach to YDS&YÖKDİL Pdf indir

A Systematic Approach to YDS&YÖKDİL pdf indir, Language türünde kaleme alınan A Systematic Approach to YDS&YÖKDİL kitap ile ilgili özet bilgiler. A Systematic Approach to YDS&YÖKDİL kitabı yazar Cesur Öztürk tarafından kaleme alınmıştır. A Systematic Approach to YDS&YÖKDİL kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan A Systematic Approach to YDS&YÖKDİL kitabın Pelikan Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda A Systematic Approach to YDS&YÖKDİL pdf oku, A Systematic Approach to YDS&YÖKDİL PDF yandex, A Systematic Approach to YDS&YÖKDİL PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

A Systematic Approach to YDS&YÖKDİL PDF Oku

A Systematic Approach to YDS çıkmış eski KPDS sorularını açıklayarak kullanıcıları YDS sınavlarına hazırlayan kapsamlı bir test kitabıdır. Kitap, aşağıda bulunan bölümlerle alakalı temel stratejik bilgilerle birlikte yoğun alıştırmalar sağlamaktadır.

Gramer Soruları
Kelime Bilgisi
Cloze Test
Cümle Tamamlama
Çeviri
Paragraf Tamamlama
Bütünlüğü Bozan Cümle
Karşılıklı Konuşmalar
Eşmanalı Cümleler
Okunanı Anlama Testleri

Edinilen stratejik bilgiler, tamamı açıklamalı konulara dayalı tarama testleriyle pekiştirilmektedir. A Systematic Approach to YDS yalnızca alakalı sınavların çözümünü değil, ileride girilecek sınavlara nasıl yaklaşılacağını da açık biçimde, özgün yöntemler ve çok özel tekniklerle göstermektedir. Kitapta kazandırılmaya çalışılan bilgiler YDS formatına uyarlanmış açıklamalı bir deneme sınavıyla uygulamaya konmaktadır. Kitapta bunun bunun yanında özel gramer notları ve iki ve üç lügattan bir araya gelen fiiller (phrasal verbs) ile alakalı yararlı notlar mevcuttur.

Sayfa Sayısı: 662

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Pelikan Yayınları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu