İngilizce Kitaplar

A Snowy Day Pdf indir

A Snowy Day pdf indir, Children and Teen türünde kaleme alınan A Snowy Day kitap ile ilgili özet bilgiler. A Snowy Day kitabı yazar Sarah Sweeney Sarah Sweeney tarafından kaleme alınmıştır. A Snowy Day kitabı İngilizce sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan A Snowy Day kitabın Redhouse Kidz Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda A Snowy Day pdf oku, A Snowy Day PDF yandex, A Snowy Day PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

A Snowy Day PDF Oku

Redhouse Reading Set ile keyifli öyküler okuyarak İngilizcenizi geliştirebileceksiniz! Bu seride her bir öykü ve bu öykülerin alıştırmaları farklı düzeylere göre tasarlandı. Size uygun İngilizce düzeyyi seçin ve okumaya başlayın…

A Snowy Day karlı bir kış günü iki kardeşin maceralarını anlatan sıcacık bir öykü. “Elementary” düzeysindeki bu öyküyü okuduktan sonra kitabın arkasındaki okuduğunu anlama, sözcük ve dilbilgisi sorularını uygulayabilirsiniz. Ayrıca “elementary” düzeysine yönelik kitaplarımızda bir elişi aktivitesi de yer alıyor. Birinci düzeyde okurların 15 ila 25 yeni sözcük öğrenmeleri hedefleniyor ve kitabın arkasındaki resimli sözlükten bu sözcüklerin tanımlarını ve cümle içinde örnek kullanımlarını gözlemleyebilirsiniz.

Sayfa Sayısı: 56

Baskı Yılı: 2015

Dili: İngilizce
Yayınevi: Redhouse Kidz Yayınları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu