İngilizce Kitaplar

5 Element A2 Pdf indir

5 Element A2 pdf indir, Other Languages türünde kaleme alınan 5 Element A2 kitap ile ilgili özet bilgiler. 5 Element A2 kitabı yazar Tatyana Esmantova tarafından kaleme alınmıştır. 5 Element A2 kitabı Rusça sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan 5 Element A2 kitabın Multilingual tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda 5 Element A2 pdf oku, 5 Element A2 PDF yandex, 5 Element A2 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

5 Element A2 PDF Oku

Rusça: 5 Element serisinin ikinci kitabı ‘5 Element A2’, birinci kitapta öğrendiklerinizi pekiştirerek yeni dilbilgisi kaidelerinı öğrenmenizi ve rus dilinde temel düzeyde iletişimsel yeterliliğinizi artırmanızı sağlayacak; kitapla birlikte verilen 187 dakikalık MP3 CD, Rusçayı konuşma ortamında doğru telaffuz ederek rahatlıkla öğrenmenize yol gösterecektır.

Bu kitap yardımı ile kendinize ve ailenize yönelik konular ile ilgili basit ve doğrudan bilgi alışverişinin söz konusu olduğu durumlarda iletişim kurabilirsiniz. Nereli olduğunuzu, eğitim durumunuzu, çevrenizle ve doğrudan gereksinimlerinizla ilişkili olan şeyleri basit anlatımlarla ifade edebilirsiniz. Hava alanında, istasyonda, otelde, turizm şirketinde, alışverişte, bankada vs. gerekli bilgileri sorup öğrenebilirsiniz. Basit öyküleri, gazete yazılarını okuyup anlayabilirsiniz. Olaylar, bireyler, filmler, kitaplar ile ilgiliki düşüncelerinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve meslektaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz.

Sayfa Sayısı: 328

Baskı Yılı: 2015

Dili: Rusça
Yayınevi: Multilingual

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu