Pdf Kitap Arşivi

3.Dünya Savaşı-Ne Zaman Çıkacak ve Kimler Arasında Olacak Pdf indir

3.Dünya Savaşı-Ne Zaman Çıkacak ve Kimler Arasında Olacak pdf indir, Politika/Araştırma türünde kaleme alınan 3.Dünya Savaşı-Ne Zaman Çıkacak ve Kimler Arasında Olacak kitap ile ilgili özet bilgiler. 3.Dünya Savaşı-Ne Zaman Çıkacak ve Kimler Arasında Olacak kitabı yazar Osman Pamukoğlu tarafından kaleme alınmıştır. 3.Dünya Savaşı-Ne Zaman Çıkacak ve Kimler Arasında Olacak kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan 3.Dünya Savaşı-Ne Zaman Çıkacak ve Kimler Arasında Olacak kitabın Türkçe İnkılap Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda 3.Dünya Savaşı-Ne Zaman Çıkacak ve Kimler Arasında Olacak pdf oku, 3.Dünya Savaşı-Ne Zaman Çıkacak ve Kimler Arasında Olacak PDF yandex, 3.Dünya Savaşı-Ne Zaman Çıkacak ve Kimler Arasında Olacak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

3.Dünya Savaşı-Ne Zaman Çıkacak ve Kimler Arasında Olacak PDF Oku

Büyük Savaş ne zaman çıkacak? Hangi nedenlerle çıkacak? Kim başlatacak? Kimler içinde yapılacak? Hangi coğrafyada olacak? Nasıl cereyan edecek?

Üçüncü Dünya Savaşı da genel yapısı itibariyle diğer iki büyük savaşa mı benzeyecek? Yaşayan uluslar ve devletler olarak dünyanın geleceği nasıl görünüyor?
 
Barış, hiçbir devletin bütçe ayırmadığı, bunu aklından bile geçirmediği bir yatırım alanıdır! Barış, yalnızca üzerinde konuşulan bir “şey”dir. Savaş ise; bambaşkadır. Hükumetleri, fabrikaları, şirketleri, tüccarları, ulaştırma hatları, orduları, generalleri, armadaları, komisyoncuları mevcuttur ve bunlar harıl harıl çalışırken güç dengeleri, çıkar ilişkileri, zafer kazanma güdüsü, ötekini bastırma, yenme, yok etme duygusu her şeyin belirleyicisi durumundadır…

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu