1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

23-Lider Bir Şahsiyetin İnşası Pdf indir

23-Lider Bir Şahsiyetin İnşası Pdf indir
0

23-Lider Bir Şahsiyetin İnşası pdf indir, Politika/Araştırma türünde kaleme alınan 23-Lider Bir Şahsiyetin İnşası kitap ile ilgili özet bilgiler. 23-Lider Bir Şahsiyetin İnşası kitabı yazar Ozan Erdem tarafından kaleme alınmıştır. 23-Lider Bir Şahsiyetin İnşası kitabı 14 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan 23-Lider Bir Şahsiyetin İnşası kitabın Türkçe Altınordu tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda 23-Lider Bir Şahsiyetin İnşası pdf oku, 23-Lider Bir Şahsiyetin İnşası PDF yandex, 23-Lider Bir Şahsiyetin İnşası PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

23-Lider Bir Şahsiyetin İnşası PDF Oku

Arka Kapak Yazısı

Siyaset Bilimci Ozan Erdem tarafından önderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak maksadıyla hazırlanan bu eserde ‘Lider Bir Şahsiyetin İnşası’ konusu, kendi kadim medeniyetimizin köklerinden beslenilerek 23 başlıkta okuyucuya sunulmuştur.

                Toplum içinde yaşayan ve sosyal bir varlık olan insan; evde, işte, sosyal ve siyasal ortamda, yaşamın her alanında, arada bir yöneten arada bir ise yönetilen olarak yönetim sürecinin içindedir.

İnsan, tüm bu alanlarda önderlik özellikleri ile donanmak zorundadır.

                Bu eserde, önder şahsiyetin nasıl olması, neden ve nasıl önderlik yapmasını gerektiğini, sahip olması gereken donanımlarıyla birlikte ortaya konmuştur.