1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

2050 Pdf indir

2050 Pdf indir
0

2050 pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan 2050 kitap ile ilgili özet bilgiler. 2050 kitabı yazar David Passig tarafından kaleme alınmıştır. 2050 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2011 ile basılmıştır. ebatında olan 2050 kitabın Koton Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda 2050 pdf oku, 2050 PDF yandex, 2050 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

2050 PDF Oku

Yeni yüzyılın ortalarında Dünya’yı neler Bekliyor? Önümüzdeki 40 yılda hangi teknolojik gelişmeler yaşanacak?
Dünya nüfusu nasıl değişecek?
Yeni güç dengeleri ne olacak?
Türkiye ‘süpergüç” lüğe soyunacak mı?
Ticarette kimler başarılı olacak?
Hangi yeni enerji kaynakları kullanılacak?
Bütün bu soruların ve fazlasının cevabı Ekim ayının ilk günlerinde raflardaki yerini alacak olan 2050’de…
Dünyaca ünlü gelecek bilimci Prof. David Passig’in yeni kitabı 2050, geleceğin alacağı şekli bilimsel metotlarla inceleyip akıl almaz sonuçlara varan etkileyici bir kitap. Birbirinden mühim dünya önderlerinin çok fazla danıştığı Passig’in Türkiye baskısı için özel bir önsözle kaleme aldığı 2050’yi geleceğe kafa yoran herkes zevkle okuyacak.

“Uzun vadeli düşünce insanı hata yapmaktan tabii ki alıkoymaz, ama insanın içinde bulunduğu dünyayı anlaması, bireyleri istenmeyen çukurlara düşmekten kurtarabilir. Daha da mühimsi, bir daha ele geçmeyecek olanakları yakalamalarını sağlayabilir.” 2050’nin çıkış noktası özetle bu… İçinde bahsettiklerine gelince; yeni dünya dengelerinden halen bulunmamış enerji kaynaklarına, 10 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye’nin de içinde bulunacağı yeni savaşlardan, geleceğin aile yapısına kadar bir çok akıl almaz öngörü bu kitapta yer alıyor. Bugünün istatistiksel gerçeklerini analitik bir yöntem içinde değerlendiren bilim adamı Passig’in geleceğe yönelik tahminleri insanı hem şaşırtıyor hem de düşündürüyor. Ana uzmanlık alanı ‘ileride teknolojinin geleceği nokta, bunun dünya ve hayata etkisi’ olan Passig, 2050 ile şimdiye kadar gerçekleşmiş onlarca öngörüsüne yenilerini ekleyecek.

Sayfa Sayısı: 387

Baskı Yılı: 2011

Dili: Türkçe
Yayınevi: Koton Kitap