Pdf Kitap Arşivi

2022 Sıfırdan Pdf indir

2022 Sıfırdan pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan 2022 Sıfırdan kitap ile ilgili özet bilgiler. 2022 Sıfırdan kitabı yazar Zeynep Turan tarafından kaleme alınmıştır. 2022 Sıfırdan kitabı 556 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,7 x 21,5 ebatında olan 2022 Sıfırdan kitabın 1. Basım İnkılap Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda 2022 Sıfırdan pdf oku, 2022 Sıfırdan PDF yandex, 2022 Sıfırdan PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

2022 Sıfırdan PDF Oku

2022 yılı daha başlamadan, gürültüsü tüm dünyayı çepeçevre sardı. İnsanlık sıkıştıran, kısıtlayan nitelikte bir yılı arkasında bırakırken, pandemi kelimesinin çoktan ortadan kalktığını göreceğiz. “Var Olmak” eşiğinden atlarken 2022 yılına; mavi gezegenimizde insana dair tüm etik değerlerin sorgulanması ve resmiyet kazanan kararların geçerliliğinin tartışılması eşliğinde başlayacağız!

2022’de Başak Burçları Kazanıyor

Bilgi Sonsuza Dek Cehaleti Yönetecektir

Şubat ayının endamı göklere sığmayacak türden olacak. Yeniay, Kova burcunda yerini aldığında son senelerda ivme kazanan SİHA teknolojisinde ne kadar mesafe kat edildiğine şaşkınlıklarımız eşliğinde şahit bulunacağız.

Koç Burçları! Ne Günlerden Geçtiniz

Her Dertli Kaderi Kendine Düşman Bilir

İstanbul Sözleşmesi’nin 2011’de imzalanırken makûs bir talihe sahip olmadığını, varlığını daima koruyacağını ve seçim vaatlerine konu olmayacak kadar ihtiyaç duyulan bir yapı olduğunu da aklıselim insanlardan dinleyeceğiz.

Balık Burçları Kulak Verin, Gökyüzü Size Akıyor

Kuşaklar Değiştikçe Yönümüz Değişiyor

Türk siyaseti üzerinde ülkemizin genç nüfusunun etkisi yadsınamaz bir gerçek olacak. Gençlerimizin yüzündeki umutsuzluk bulutları dağılmaya başlayacak.

Terazi Burçları! 2022, Düğümleri Çözecek

67. Hükümet Kuruluyor Hazır mısınız?

Ülkemiz bir çok mühim badire atlatacak. Mars, yönettiği burca geldiğinde ise yeryüzünün kor ateşini artırabilir. Kendi içinde ayrışan partiler, kapanan partiler Türkiye’nin gündemini 24 saatte bir değişime uğratacak.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu