1. Anasayfa
  2. İngilizce Kitaplar

10 Derste/10 Haftada Hızlı Kolay İngilizce Öğrenim Seti Pdf indir

10 Derste/10 Haftada Hızlı Kolay İngilizce Öğrenim Seti Pdf indir
0

10 Derste/10 Haftada Hızlı Kolay İngilizce Öğrenim Seti pdf indir, Language türünde kaleme alınan 10 Derste/10 Haftada Hızlı Kolay İngilizce Öğrenim Seti kitap ile ilgili özet bilgiler. 10 Derste/10 Haftada Hızlı Kolay İngilizce Öğrenim Seti kitabı yazar Bekir Orhan Doğan tarafından kaleme alınmıştır. 10 Derste/10 Haftada Hızlı Kolay İngilizce Öğrenim Seti kitabı sayfadan oluşmakta olup 2009 ile basılmıştır. ebatında olan 10 Derste/10 Haftada Hızlı Kolay İngilizce Öğrenim Seti kitabın Bora Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda 10 Derste/10 Haftada Hızlı Kolay İngilizce Öğrenim Seti pdf oku, 10 Derste/10 Haftada Hızlı Kolay İngilizce Öğrenim Seti PDF yandex, 10 Derste/10 Haftada Hızlı Kolay İngilizce Öğrenim Seti PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

10 Derste/10 Haftada Hızlı Kolay İngilizce Öğrenim Seti PDF Oku

“İngilizce öğrenmek ve İngilizcemi geliştirmek istiyo­rum, fakat zamanım yetersiz,” diyen ve “Çok kap­samlı bir öğrenim seti alıp da, tümünü çalışamaz­sam, gereksiz masraf yapmış olur mu­yum?” diye düşü­nen okuyucular için ha­zırlanan bu Hız­landırılmış ve Pratik Öğrenim Seti, İngilizcedeki tüm temel ve mühim dilbilgisi konu­larını eksiksiz bi­çimde sunuyor.

Günde en fazla 30 dakikalık bir çalışmayla, her derse bir hafta zaman ayırarak, en fazla 10 haftada, he­deflenen bilginin tümünü öğretecek biçimde tasarla­nan ki­taba, derslerde geçen tüm konuşma­ları ve okuma parçalarını içeren ses kayıtları eş­lik etmekte­dir.

İngiliz ve Türk dil uzman kişilerı tarafından gerçekleştiri­len ses kayıtlarını www.borayayincilik.com sitesinden dinleyebilir veya indirebilirsi­niz:

Olabilecek en kısa bir sürede, olabilecek olan en ve­rimli ve en kapsamlı öğrenimi sağlamayı amaçla­yan set, okuyucuyu, ilk etaptan orta düzeyin ileri­sine hızla ve basit bir şekilde getirmekte ve bazı konu­larda ileri düzeyde açıklamaları da içermektedir.

Kitabınızın bu genişletilmiş basımında, fazladan bazı okuma parçalarının bunun yanında, Türkçe karşılıkları ve söylenişleri ile birlikte, her durum için gerekebilecek 1000’in üzerinde örnek İngilizce tümce, deyim ve sözcük içeren bir KONUŞMA KILAVUZU eklenmiştir.